ازدواج ,مجمع ,خیرین ,اساسنامه ,اهداف ,استان ,مجمع خیرین ,خیرین ازدواج ,تعالی خانواده ,اساسنامه ازدواج ,ازدواج استان ,مجمع خیرین ازدواج ,خیرین امدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری از تصویب اساسنامه ازدواج و تعالی خانواده در چهار محال و بختیاری خبر داد و گفت: ترویج به‌هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار ازدواج ضروری است.

به نقل از ایسنا، «عبدالرحمن قاسمی» در شصت و یکمین ستاد ساماندهی امور جوانان استان، اظهار کرد: مجمع خیرین ازدواج استان دارای اساسنامه‌ای با موضوعات، اهداف و کلیات، ساختار، بودجه و مواد متفرقه است و همه قعالیت‌های مجمع خیرین ازدواج، غیرسیاسی و غیردولتی بوده و با عنوان سازمان خیریه در موضوع ازدواج و امور خیریه با رعایت کامل قوانین و مقررات و این اساسنامه فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: مجمع خیرین ازدواج استان دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران است و همه اعضای آن التزام خود را به قانون اساسی اعلام می‌دارند.

قاسمی با اشاره به ترویج ازدواج به‌هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار تصریح کرد: مجمع خیرین ازدواج استان به فرهنگ‌سازی و روشنگری در امر ازدواج و تشکیل خانواده نقش بسزایی دارد.

وی ارتقاء و گسترش فرهنگ نیکوکاری در امر ازدواج جوانان و تقویت روحیه تعاون و همکاری و تفاهم در فعالیت‌های حوزه ازدواج، بسترسازی مناسب برای مشارکت خیرین در امر تأمین مسکن و جهیزیه و اشتغال زوجین، تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری ازدواج در راستای اهداف اساسنامه، انتشار اوراق وقفی متناسب  با نیازهای حوزه ازدواج با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط را از مهم‌ترین اهداف تشکیل مجمع خیرین ازدواج برشمرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: بودجه مجمع از طریق هدیه، اعانه، وقف و حبس، وجوه حاصل از فعالیت‌‎های انجام شده در چارچوب موضوع فعالیت، اهداف و اساسنامه مجمع، تأمین شده و این مجمع مکلف است درآمد و هزینه‌ها را در دفاتر قانونی ثبت کرده و همه درآمدهای حاصله سالانه را مطابق اساسنامه صرف اهداف و وظایف کند.

لازم به ذکر است اساسنامه ازدواج و تعالی خانواده در مجمع عمومی به تصویب رسید.

منبع اصلی مطلب : آرزوی بیداران
برچسب ها : ازدواج ,مجمع ,خیرین ,اساسنامه ,اهداف ,استان ,مجمع خیرین ,خیرین ازدواج ,تعالی خانواده ,اساسنامه ازدواج ,ازدواج استان ,مجمع خیرین ازدواج ,خیرین ا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : تصویب اساسنامه ازدواج و تعالی خانواده در چهار محال و بختیاری